Kapat

Xiaomi’nin Yeni Amiral Gemisi Pocophone F1’den Sızıntılar Geldi!

Anasayfa
Mobil Xiaomi’nin Yeni Amiral Gemisi Pocophone F1’den Sızıntılar Geldi!

Xiaomi’nin Yeni Amiral Gemisi Pocophone F1’den Sızıntılar Geldi!
Xiaomi‘den yepyeni bir amiral gemisi telefon geliyor. Genellikle kendi iç pazarında yüksek performans gösteren amiral gemilerine sahip olan şirket, bu durumun dışına çıkmaya hazırlanıyor. Pocophone F1 adlı yeni cihazla ilgili sızdırılan bilgiler bunu doğrular nitelikte.

Xiaomi Pocophone F1’in Teknik Özellikleri
Daha önce Xiaomi Mi 8, Mi Mix 2S, Mi 8 Explorer Edition ve Black Shark adlı modellerini Snapdragon 845 işletim sistemiyle piyasaya süren şirket, bu seriye yeni telefonu Pocophone F1‘i katmaya hazırlanıyor. Sıvı soğutma sistemine sahip Qualcomm Snapdragon 845 ile gelecek olan telefon, bu sebeple en üst düzeyde performans sağlayacak ve son derece hızlı bir işlem gücü sergileyecek.

Pocophone F1‘in kamera özellikleri de kayda değer türden. 12MP ve 5MP çözünürlükte çift kamerayla gelecek olan cihazın, Super Pixel destekli 20MP‘lik bir de ön kamerası bulunuyor. Düşük ışık koşullarında çekilecek fotoğraflarda, yüksek ışık yakalanmasını sağlayacak olan cihaz, bunu dört pikseli bir araya getirerek oluşturduğu Super Pixel özelliğine borçlu. Cihazın ekran boyutu ise 5.99 inç ve 2160×1080 oranında çözünürlük sağlayacak. Bu da cihazın, kullanıcılar için oldukça ideal olan ekran özellikleri olduğunu ortaya koyuyor.

Avrupa ve Hindistan‘a yönelmesi beklenen yeni cihazın, Pocophone F1 adından farklı bir adla piyasaya sürülmesi de beklenen olaylardan biri. Telefonun fiyat aralığının ise, bir amiral gemisine göre uygun olması bekleniyor. Cihazın dönüştürülen tahmini fiyat aralığına göre 420 euro civarında olacağı düşünülüyor. Henüz tanıtım ve satış tarihi belli olmayan Pocophone F1‘in, kısa süre içinde tüketici ile tanıştırılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.