Kapat

Razer BlackWidow Ultimate Keyboard İnceleme

Anasayfa
Bilgisayar Razer BlackWidow Ultimate Keyboard İnceleme

Razer BlackWidow Ultimate 2017

Razer yeni klavyesi ile IP54 sertifikası sunarken suya ve toza dayanıklılık özelliği ile de dikkat çekiyor. Razer BlackWidow Ultimate özel Chroma ışıklandırması ise oyunculara kişiselleştirilebilir bir klavye deneyimini de sağlamayı başarıyor. Her tuşa farklı renk verilirken dokunma ve basma hassasiyeti ise oldukça hassas ve hızlı tepkime süresi ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Razer BlackWidow Ultimate Mechanical Switch teknoloji ile 50 gram hassas kullanım sunarken sağ tarafında kulaklık ve mikrofon girişi ile bir adet USB girişinin yanı sıra pek çok programlanabilir oyun modu seçeneği barındırıyor. Özel geliştirilen Synapse yazılımı ile ayarlanabilen oyun modlarında oyuncu bir oyunu oynarken tuşlardan farklı bir tuşa basılsa dahi o tuş işlevsiz oluyor ve hiçbir komut etkisi olmuyor. Razer BlackWidow Ultimate bu sayede en iyi oyun deneyimini sağlarken çok özel teknolojilerle üretiliyor.

80 milyon tuş vuruşuna kadar ömrü olan Razer Mekanik Anahtarı ile dayanıklılık ve maksimum performans hedefleniyor. 10 tuşa kadar anti-ghosting ayrıcalığı ile oyun severlerin yoğun talep gösterdiği ürünün fiyatı ise 500 TL civarında değişiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.