Kapat

En İyi Youtube Video İndirme Programları

Anasayfa
Güncel En İyi Youtube Video İndirme Programları

Youtube’ta gezinirken beğendiğimizi videoları tekrar tekrar izlemek isteriz. Ancak site üzerinde videoların devamlı surette kalmasının garantisi maalesef mümkün değil. Çevrimdışı video izlemek de yalnızca Youtube Go ile mümkün. Bu uygulama ise yalnızca telefonda çalışmakta ve videoları düşük çözünürlükte indirmekte. Karşılaşılan bu tip olumsuzlukların yanında yavaş internet bağlantısı, müzik ve video podcast’lerini saklama gibi amaçları gerçekleştirebileceğiniz en iyi ve ücretsiz Youtube video indirme programlarını sizin için belirledik.

4K Video Downloader, hızlı ve sorunsuzca video indirmeye olanak sağlayan bir program. Video URL’sini kopyalayıp, Paste URL bölümüne yapıştırdıktan sonra format, kalite ve konum bilgilerinin girilmesi yeterli. 3D ve 360 derece videoları da indirme imkanı veren nadir programlar arasında yer almakta.

WinX Youtube Downloader, sadece Youtube değil Facebook, Vimeo ve Dailymotion gibi popüler siteler üzerinden de video indirebilen bir program. URL’yi yapıştırdıktn sonra çıktı formatını ve kalitesini seçmek yeterli. 4K video varsa bunu da indirebiliyor ancak 3D ve 360 derece videoları indirememekte.

aTube Catcher, birçok siteden video indirebilen ve indirdiğiniz cihaza göre otomatik olarak dönüştürebilen bir program olarak göze çarpmakta.

Any Video Converter Free, video indirme pogramlarının en iyilerinden biri olsa da ücretsiz sürümü bir defada yalnızca bir program indirebiliyor. Videoları kırpma ve basit efektler ekleme imkanı sunmakta.

Free Youtube Download, çok basit bir Youtube video indirme programı. Tek işi olan Youtube’tan video indirmeye odaklanan bu uygulama işini gerçekten de iyi yapıyor.Youtube üzerinden kopyalayıp yapıştırdığınız URL’yi birkaç tık ile PC’nize indirebilmektesiniz. Auto Download işlevini etkin hale getirdiğinizde ise fazladan tıklama yapmanıza gerek de kalmıyor. En güzel özelliklerinden biri birden fazla videoyu aynı anda indirebilmesi. Program indirdiği videoları farklı formatlara aynı anda dönüştürebilmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir