Kapat

Uygun Fiyatı ile Dikkat Çeken Samsung Galaxy J3 Star Satışa Sunuldu!

Anasayfa
Mobil Uygun Fiyatı ile Dikkat Çeken Samsung Galaxy J3 Star Satışa Sunuldu!

Uygun Fiyatı ve Dikkat Çekici Özelliği Olan Samsung Galaxy J3 Star Satışa Çıktı!
Samsung‘un yeni telefonu Galaxy J3 Star, telefon pazarında yerini aldı. J3 modeli ile benzerliği dikkatlerden kaçmayan cihaz, operatör şirketi T-Mobile tarafından taksitli ödeme seçeneği ile müşterilerine sunuldu.

Samsung Galaxy J3 Star’ın Donanımsal Özellikleri
Samsung J3 serisinin devamı niteliğinde görülen cihaz, 5 inç HD ekrana sahip. Cihazın 2GB RAM kapasitesi ve 16GB dahili depolama alanı bulunuyor. Gücünü Exynos 7570 işlemcisinden alan J3 StarmicroSD kart desteğibarındırıyor.

Kamera donanımı günlük kullanım için yeterli görülebilecek olan cihaz, 8MP çözünürlükte bir arka kamera ve 5MP çözünürlük sunan ön kamera ile hizmet verecek. Son olarak cihazın 2600 mAh kapasiteli bir bataryaya ve Android 8.0 Oreo işletim sistemine sahip olduğunu belirtelim.

Samsung Galaxy J3 Star’ın Fiyatı
J3‘ün özellikleri düşünüldüğünde aralarında büyük bir fark olmayan J3 Star, özellikleriyle orantılı olan makul bir fiyat etiketine sahip. Cihaza sahip olmak için 175 dolar ödemeniz yeterli olacak. J3 Star‘ın ülkemizde ve diğer ülkelerde satışa sunulacağı tarihin de kısa sürede açıklanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.