Kapat

Meizu’dan Eskiyen Bataryalar İçin Değişim Programı Geldi!

Anasayfa
Güncel Meizu’dan Eskiyen Bataryalar İçin Değişim Programı Geldi!

Meizu, akıllı telefonlarda zaman içinde görülen ve sorunlara yol açan eski batarya sorununu ortadan kaldırmak için, yeni batarya değişim programını kullanıcıların hizmetine sundu. Oldukça uygun bir fiyat aralığına sahip olan bu program ile, telefon kullanıcıları cihazlarının eski bataryalarını değiştirecek ve tamamen yeniletecek.

Meizu’dan Faydalı Bir Teknolojik Farklılık
Meizu, birçok teknoloji devinin sunduğu teknik servis hizmetlerinden farklı olarak, telefon kullanıcısının isteği doğrultusunda değişmesi gereken bataryayı değiştirebileceği hizmetiyle gündemde. Telefon kullanıcıları ister evden veya işyerinden, isterlerse de gelecek olan bir çalışandan teslim almak suretiyle eskiyen bataryalarını değiştirebilecekler. Bu servisin bir diğer güzel yanı ise, telefonu garanti kapsamı altında olan kullanıcıların, cihazın bataryası için yapılacak değişime karşılık hiçbir ücret ödemeyecek olması.

Meizu’nun bu servisinden yararlanabilecek telefon listesi ise şöyle;
– Meizu 6T
– Meizu M6
– Meizu M6s
– Meizu E3
– Meizu E2
– Meizu M6 Note
– Meizu A5
– Meizu Pro7 Plus
– Meizu Pro7 (Standart ve High Edition)
– Meizu M5s
– Meizu Pro 6 Plus
– Meizu MX6
– Meizu M5
– Meizu Charm Blue X
– Meizu U10
– Meizu U20
– Meizu Note
– Meizu M2 Note
– Meizu M3s
– Meizu M3 Max
– Meizu MX4 Pro
– Meizu MX5
– Meizu M1 Metal

Meizu Batarya Değişim Programı İçin Ödenecek Ücret
Meizu, açıkladığı listede yer alan cihazlardan birini kullanan ve garanti süresinin dışında kalan kullanıcılar için, cihazlarının batarya değişim işlemini 13 dolar gibi makul bir ücret karşılığında gerçekleştirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.