Kapat

Ucuz Fiyatlı Huawei Mate 20 Pro Duyuruldu!

Anasayfa
Mobil Ucuz Fiyatlı Huawei Mate 20 Pro Duyuruldu!

Huawei Mate 20 Pro, son dönemde yükselişe geçen şirketin en yeni amiral gemilerinden biri olarak biliniyor. Telefon kullanıcıları amiral gemisinin heyecanını yaşarken, şirket Huawei Mate 20 Pro için uygun fiyatlı bir sürümü duyurdu. Bu haberin üzücü yanı ise, cihazın sadece Çin’de satışa sunulacak olması.

Ucuz Fiyatlı Huawei Mate 20 Pro Hakkındaki Detaylar
Huawei Mate 20 Pro, geçtiğimiz günlerde tanıtılmış ve Türkiye fiyatına kadar belli olmuştu. Şimdi de cihazın temel olarak aynı özelliklere sahip olan, fiyatı uygun versiyonu gündeme geldi. Uygun fiyatla satışa sunulacak olan Huawei Mate 20 Pro, global modelden iki farklı detay nedeniyle bu fiyat aralığına sahip olacak. Bunlardan ilki, ucuza satılacak olan modelde ekrandan parmak izi okuyucusu teknolojisinin yer almaması. Ucuz fiyat aralığını sağlayan ikinci detay ise, cihazın kablosuz şarj özelliğinin bulunmaması.

Sadece Çin’de satışa çıkarılacak olması üzücü de olsa, uygun fiyatla gelecek Huawei Mate 20 Pro ilerleyen günlerde dünya genelinde de satışa sunulabilir. Ancak şu an için sadece telefonun anavatanı olan Çin’de satılacak olmasındaki en büyük etken ise, ülke genelinde uygulanan vergi oranı ve teşviklerle ilgili farklılıklar.

Ucuz Huawei Mate 20 Pro Satış Fiyatı
Huawei Mate 20 Pro, 3 farklı ucuz versiyonu ile satışa sunulacak. RAM ve dahili depolama alanı ile ilgili farkları bulunan cihazların 6GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı sunan versiyonu 680 eurodan alıcı bulurken, cihazın 8GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı sağlayan versiyonu için belirlenen fiyat 760 euro. Cihazın 8GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı barındıran versiyonu ise, 860 euro civarında bir fiyat etiketine sahip olacak. Son olarak Mate ailesinin en küçük üyesi olarak bilinen Mate 20’de, Çin sürümü ile telefon kullanıcılarını karşılayacak ve fiyatı 500 euro civarında olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.