Kapat

LG G7 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Anasayfa
Mobil LG G7 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Birkaç hafta içinde gelen bir LG G7 telefonu var ve duyduğumuz yeni söylentilere ve videoda gördüğümüz sızıntılara göre benzersiz bir çentik tasarım bükümüne sahip.

LG’nin yeni Android akıllı telefonu Şubat ayında MWC 2018‘de resmi olarak açıklanmadı ve Samsung Galaxy S9, Galaxy S9 Plus ve Sony Xperia XZ2 dijital fotoğraf makinesinin büyük bir aşamasına geçtiler .

Bununla birlikte, LG G7 kapalı kapılar ardında duruyordu, rapor edebiliriz ve mevcut tasarımı (gerçek lansmana kadar her an değişebilir) bizi şaşırttı.

LG’nin 2018 amiral gemisi için mağazada ne var? LG V30S ThinQ’dan daha fazlası , endişelenmeyin. Hala LG G7 çıkış tarihinden haftalar geçiyoruz, ancak şu anda neye benzeyeceğine dair iyi bir fikir verebiliriz.

  • Bu ne? LG’nin 2018 amiral gemisi smartphone
  • Ne zaman çıktı? Nisan veya Mayıs’ın lansman tarihi, Mayıs ayı sürümüyle bekleniyor
  • Kaça mal olacak? LG G6, 729 $ (yaklaşık 568 $, 968 AU $) idi, ama bu daha fazla olabilir

LG G7 çıkış tarihi ve fiyatı

LG G7 lansman tarihi, nisan ayının sonlarına doğru veya Mayıs ayının başlarına doğru olacak ve en son çıkış tarihi söylentilerine göre Mayıs ayında ilk müşterilere gönderilecek .

LG, MWC’de büyük bir basın toplantısı düzenleyerek, bir LG exec’sının G7’nin “biraz geç” olacağını ima ettiğini iddia eden Gearburn’un bir raporunu destekledi. Şimdiye kadar doğru.

Görünüşe göre şirket son zamanlarda telefonu sıfırdan yeniden tasarlamaya başladığı için bu çok şaşırtıcı değil . Başka bir kaynaktan , Mart ayına kadar açıklanmayacağını ya da Nisan ayına kadar mağazalara çıkacağını duyduk .

Ne zaman inecek olursa ucuz olmaz. Diğer LG bayrak gemileriyle uyumlu olarak, LG G6’nın fiyatı olan en az 729 $ (yaklaşık 568 $, 968 AU $) fiyat bekledik. Bazı LG G7 fiyat söylentilerine inanıyorsanız, fiyat olarak 90 ABD doları (70 sterlin, 120 ABD doları) bile yükselebilir.

IPhone X, Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus da dahil olmak üzere pek çok para değil, diğerleri gibi.

LG G7 isteğe bağlı çentik ekranı

LG G7, MWC 2018’deki telefonun sızdırılmış bir videosuna göre çentik alıyor. Sadece, çentiğin isteğe bağlı kesilmesini sağlamak için bir yazılım numarası içeriyor .

Ortadaki karartılmış çentik, iPhone X gibi görünen orta kısımdan asılabilir ya da Samsung Galaxy S9 gibi daha aynı hizalı ekran çerçevesinin arkasına gizlenebilir. Seçim senin.

Bu, düzenlenmiş videoda görülmeyen ayarlar menüsü üzerinden yapılır. Buradaki avantaj, çentiğin size sağ üst ve sol yanlarda yaklaşık yarım inç ekstra ekran alanı sağlamasıdır. Zaman, pil ömrü yüzdesi ve bildirim simgeleri için yeterli yer.

Google’ın gelecek Android P güncellemesi, bu üst satırdaki bilgileri mobil telefonun işletim sisteminin en üst sağ ve sol köşelerine daha çok çentikli telefonla karşılayarak taşıyor, dolayısıyla LG’nin proaktif fikri çok mantıklı.

Diğer LG haberleri ve söylentileri

LG G7 ile ilgili hemen hemen her şey bir gizem. Yayın tarihi, fiyatı ve çentik isteğe bağlı ekranı hakkında iyi bir fikrimiz var.

LG G7’nin yeniden markalaştırılabileceğini öne süren bir kaynak duyduk , ancak isminin popülaritesinin gerçekleşmeyeceğini garanti ediyoruz.

Aslında, LG’nin kendisi hem kendi web sitesinde hem de kaldırılmış bir uygulamada G7 adını kullandı , bu yüzden hala en olası olanı arıyor.

Çentik ekranı hakkında bilgi verirken, OLED veya LCD olup olmadığından emin değiliz. Raporlar , LG’nin 2017 son gemilerinde OLED ekranlarına geçeceğini ve geçen yılki LG V30’da G serisinin IPS LCD ekranlarına sahip olduğunu gördük . Bu iki telefon arasında önemli farklılıklar olabilir.

En son haberler, LG’nin maliyetleri düşürmek için LCD ile yapışacağını söyledi .

LG G7 de çok güçlü olabilir, LG’nin G7’nin Snapdragon 845’i kullanmasını sağlamak için Qualcomm ile çalıştığını iddia eden bir kaynak vardı . Bu da 2018’in ana amiral gemisi olacak.

Birçok kişi G6’yı tarihli Snapdragon 821’i kullanması nedeniyle eleştirdi ve LG de aynı hatayı iki kez yapmak istemez.

LG’nin 2017 yılındaki kazançları, LG G6’nın satışlarını yavaşlattığını, muhtemelen Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Plus’ın yanı sıra rekabetçi sürüm sezonunun başlangıcında ortaya çıktığını gösterdi .

Bununla birlikte, zamanın biraz gerisinde olduğunu belirttiğimiz içseller, bu konunun bir parçası olabilirdi. Snapdragon 835 ile gelen telefonların piyasaya sürülmeden önce G6’nın önüne bir engel koyduğunu bilmek.

Bu yılın en güçlü telefonuna sahip olmak ya da en azından rakipleriyle eşit olmak için LG’nin oynayacağına bahse girebilirsiniz.

Söylediğine göre, LG, LG G7’de son zamanlarda başlamıştı , potansiyel olarak ne kadar ilerleme kaydedildiğini boşa çıkardı, daha önce duyduğumuz şeylerin çoğu artık doğru olmayabilir.

LG’nin muhtemelen G6’dan toplanabilen 2018 amiral gemisi hakkında çok şey var. Küçük çerçeveler ve 18: 9 en-boy oranıyla piyasaya sürülen ilk büyük akıllı telefon olduğu düşünüldüğünde, bu genel tasarım felsefesiyle uyumlu olan bir sonraki telefona işaret eden işaretler: kompakt bir yapının içinde büyük, uzun bir ekran.

Ancak, parça parça gibi görünecek şey şu an tam bir gizem. Günümüzün en iyi akıllı telefon üretimindeki en iyi uygulamaları 2018’e kadar çıkacak kadar değişmeyecek, bu nedenle cihazın etrafına daha fazla odaklanarak cihazın etrafında eğriliğin ve metalin kesik bir payını görmeyi umuyoruz.

LG G7’de ne görmek istiyoruz? Sorduğun için çok mutluyuz.

Ne görmek istiyoruz: kavisli bir ekran

LG G6 ön tarafta iş (düz) ve arkada (kavisli) seçim yapmayı tercih ediyor ancak LG’nin G serisinin bir sonraki iterasyonu için formülünü bir araya getirmesini istiyoruz.

Samsung’un kavisli Edge deneyinin ne kadar başarılı olduğunu gördükten sonra – çekirdek S ürününü daha da rafine hale getirdi – LG G7, yepyeni bir kavisli görünüm için mükemmel bir test yatağı olacaktı. Gelecek G telefonları daha iyi görünmek.

Artı, kim biraz kavisli ekranı sevmiyor? Elinde gerçekten iyi hissettiriyor ve fütüristik görünüyor. LG, Samsung’dan gördüğümüz gibi, bazı yardımcı programlarda geliştirebilirse, daha da iyisi.

Çıkarılabilir bir pil

LG, çıkarılabilir pilleri olan telefonların kullanılmasına aşinadır. Al LG G4 , G5 LG, LG V10 ve LG V20 bazı yeni örnekler olarak. Dolayısıyla, bir sonraki amiral gemisinin neden aranan bu özellikte olmaması gerektiği konusunda hiçbir sebep yok.

Tabii ki, daha ince tasarım, cihazın çevresinde bir yere kurban edilmesini gerektiriyor. Bu nedenle LG, pilleri en yeni akıllı telefonuna takabilme kabiliyetini ortadan kaldırdığı anlaşılırken, gelecek yılki modeli için akılda tutulması gereken gerçek bir kalabalığa benziyor.

Geçen yılki Samsung Galaxy Note 7 pil fiyaskodan sonra çıkarılabilir bir pilin faydaları kendilerini açıklıyor. Neyse ki, LG’nin batarya departmanındaki itibarı demir kaplamadır, ancak güç tüketicileri de, değiştirilebilir pillerle deneyimi yaşamaya devam etmeyi seviyorlar ve aynı teknedeyiz.

Dört DAC ve tüm bölgelerde kablosuz şarj

LG G6, yaşadığınız yere bağlı olarak, her şeyden zengindir. ABD’deyseniz, kablosuz şarj işlemine tabi tutulur, ancak sesinizi ses kalitesi kalitesinde şarkı söyleyen dört DAC donanımı değil.

Dünyanın başka yerlerinde dörtlü DAC’ye işlenmiş olabilirdi, ancak kablosuz şarj etme konusunda eksiklerdi. Sonuç olarak, LG G6’nın ideal bir versiyonu yok.

Şirketin her bir bölgeye neyi duyduklarını anlatma arayışında, bu yıl sonuç olarak farklı bir telefona taşınmış olan bir kitlesini terk ettiler.

Biz “mükemmel” telefon yapma zorlukları hakkında LG sözcüsü ile konuştu ve minnetle, o ifade LG her zaman tüketici Geribildiriminizde olduğunu. LG G6’nın bölgesel donanım özellikleri ayrımı için söz konusu geri bildirimin verildiği göz önüne alındığında, LG G7’nin gelecek sene geldiğinde bunun doğru olup olmadığını göreceğiz.

OLED veya LCD?

Son olarak, G6’nın daha affedilmez eksikliklerinden birine değinelim: bir OLED ekran. Şirket IPS ekran teknolojisiyle oldukça öngörülebilirdi, bu yüzden LG G6’nın bu trendi sürdürmesi sürpriz değildi, ama bu onu daha az hayal kırıklığına uğratmadı.

Akıllı telefon rakiplerinin çoğu, IPS LCD’den daha fazla kontrast oranı ve parlaklık özelliği sunan OLED ekranlara taşındı. Sınırlı bakış açılarından muzdarip olsa da, LG’nin teknolojisini karşılaştırma yaparak biraz eskiye düşüren çok canlı bir görüntü oluşturuyor. LG’nin bu bölümde ne kadar geride kaldığı hakkında bir fikir vermek için G6 ile uyumlu en iyi VR kulaklığı Google Cardboard’dur.

LG’nin bir sonraki OLED ekranı, LG G6’nın sahip olma isteğini tatmin etmek için değil, Google Daydream desteği için gerekli bir bileşen — LG’nin en yeni telefonunun sahip olmadığı bir şey. Bu nedenle, eğer sanal gerçeklik sizin için bir şeyse, bunun yerine farklı bir telefonda tekme atmanız gerekecektir. LG, Çarpıcı OLED televizyonlarınızı gördük. Bunu yapabilirsiniz.

Bizim Kararımız:

LG G5’in modüler parti parçaları henüz tam olarak fark edilmiyor, ancak son derece sağlam bir amiral gemisi akıllı telefona sahip olmanın ötesinde – sadece pil biraz daha iyiyse.

ARTILAR

  • Güçlü ekran
  • Süper performans
  • Faydalı geniş açılı kamera
EKSİLER

  • Şüpheli tasarım
  • Uygulama çekmecesi yok
  • Pil daha iyi olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.