Kapat

Knights Chronicle, Tüm Dünya İle Birlikte Türkiye’de

Anasayfa
Oyun Knights Chronicle, Tüm Dünya İle Birlikte Türkiye’de

Geçmiş dönemlerde oyunların ülkemize gelişi gecikmekteydi. Ancak gelişen teknoloji ile artık oyunlar, bütün dünya ülkeleri ile aynı zamanda ülkemizde yayınlanmakta. Bu oyunlardan bir tanesi olan Knights Chronicle, oyun severler ile buluştu. Netmarble Corp., dünyada en hızlı gelişen mobil oyun şirketlerinden biri. Şirketin geliştirdiği oyun, taşınabilir cihazlarda oynanabilmekte. Apple Store ve Google Play üzerinden indirilebilen zevkli oyunlardan birisi.

Bilinen sıra tabanlı rol yapma oyun sistemine sahip oyuna, Japon animasyonlarının ilham verdiği çizimler damga vurmakta. Zorlu hikâyesi ise PC ve konsollarda görünen RPG standardını andırmakta. Oyun, Lena, Theo ve arkadaşlarının, büyüler ve ruhlarla dolu gezegen olan Garniel’i korumak için yaptıkları savaşı konu almakta. Theo gizemli bir kişilik olarak karşımıza çıkmakta.

Oyuncular en fazla beş kişilik gruplar oluşturarak, çok oyunculu zindanlara meydan okuyabilmekte. Oyunda parlak ve harika şekilde detaylandırılan görselleri ortaya çıkaran 3D animasyonlar kullanılmış ve yetenekleri ile dikkat çeken 100’den fazla karakterler arasından seçim yapılabilmekte. Knights Chronicle, oyunculara ellerindeki kontrolcülerin kalitesine göre rol yapma deneyimi sunmakta.

Young Jae Park, dünyanın her yerindeki oyunculara RPG deneyimi sunmak için heyecanlı olduklarını ifade etti. Park, Netmarble’ın bölüm direktörlerinden biri olarak, Japon animasyon karakterlerinden esinlenmiş görsellerin, oyunun oynanışının ve savaşların beğenileceğini düşündüğünü sözlerine ekledi.

Şirket, henüz oyun çıkmadan önce 1.3 milyonu geçen ön kayıtların olduğunu duyurdu. Bu rakam, oyun dünyası için müthiş bir başlangıç yapan sayılı oyunlardan biri olacağı izlenimini uyandırmakta. Ön kayıt yaptırmamışsanız acele etmenizde fayda var. Çünkü firma, oyun içeriklerinden SSR derecesinde 6-yıldız Rebecca, Beyaz Şövalyelerden biri, 1 milyon altın veya 200 kristali kayıt yaptıranlara dağıtacağını bildirdi. Oyun hakkında daha fazla bilgi ve ön kayıt için oyuncuların resmi hesabından firma adresini ziyaret etmeleri gerekmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.