Kapat

Google Pixel Serisine Yeni Bir Amiral Gemisi Ekleniyor

Anasayfa
Mobil Google Pixel Serisine Yeni Bir Amiral Gemisi Ekleniyor

Google yeni yılda bizlere beklentilerin üzerinde bir Pixel telefon sunabilir. Yeni söylentilere göre şirket, sıra dışı bir telefon üzerinde çalışmakta. Bu sene fazlasıyla amiral gemisi telefonlar piyasaya sürüldü. Birçoğunun da tanıtımı yapıldı ve raflarda yerini almayı beklemekte. Ancak Google’ın Pixel 3’ü de dâhil olmak üzere çok daha fazlası yolda.

Söylentiye göre teknoloji devi önümüzdeki sene için yeni orta seviyede bir amiral gemisi telefon üzerinde çalışmalarını sürdürmekte. Bu haber, Pixel serisine bir yenisinin ekleneceğini göstermekte. İddianın sahibi Roland Quandt. Quandt, genellikle güvenilir sızıntılar paylaşan WinFuture yazarı. Roland’ın verdiği bilgiye göre yeni akıllı telefon, orta seviyeli ve Snapdragon 710 işlemci ile beraber gelecek. 2019’un ilk yarısında piyasaya sürüleceği de verdiği bilgiler arasında yer almakta. Bilindiği üzere Snapdragon 710 çip, orta menzilli ve bütçe dostu bir işlemci. Sızdırılan haberin tek ayrıntısı olan bu bilgi, bütçe dostu bir telefonun karşımıza çıkacağını göstermekte.

Şimdiye kadarki Pixel’ler, iPhone X ve Samsung Galaxy S9 gibi telefonlara yakın donanımları ile kullanıcının beğenisine sunulmuştu. Yüksek seviyede Premium telefonlar kategorisine girdikleri için de yüksek fiyatlar ile piyasada yerlerini almaktaydılar. 2019’da gelecek olan yeni telefon ise firmanın, cep yakmayan bir telefonu bu sınıf dâhil etmek istemesi olarak yorumlanmış durumda. Google, henüz ayrıntı vermese de markanın yaygınlaştırılması için böyle bir adım atılmak istendiği gözlerden kaçmamakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.