Kapat

En İyi Ücretsiz Mobil Oyunlar Hangileri?

Anasayfa
Oyun En İyi Ücretsiz Mobil Oyunlar Hangileri?
En İyi Ücretsiz Mobil Oyunlar Hangileri?

Mobil Oyunlar

Günümüzde yediden yetmişe herkes bilgisayar oyunları veya mobil oyunlar oynar oldu. Pek çok insanın tutkusu haline gelen ve hatta bağımlılık yapabilecek düzeyde olan bu oyunlar beceriye göre kategorilenip, oldukça çeşitlenebiliyor.

Mobil oyunlar neredeyse herkesin her an oynayabilmesi için çeşitli cihazlarda mevcut bulunmakta. Bu oyunları çok kısa bir sürede indirip oynamak mümkün. En fazla oynanan ve en iyi olduğu düşünülen ücretsiz mobil oyunlar arasında şunları sıralayabiliriz:

Asphalt 8: Airborne or Asphalt: Xtreme

Yarış oyunları kategorisinde yer alır. Online seçeneği ve üst düzey grafiği ile birçok insanın beğenisini kazanarak üst sıralarda yer almıştır.

Clash Royale

Yapımcısı Supercell olan bu oyun, strateji kategorisinde yer alır. Online oynanan bir oyundur. Oyunda kartlar toplanıp kale inşa edilir ve geliştirilir. Multiplayer seçeneği sayesinde oyun arkadaşlarına meydan okunabilir.

Cut the Rope: Magic

Cut the Rope serisinin bir başka versiyonudur. Oyun, her kitleden insana hitap edebilecek şekilde hazırlanmış olup bir canavarın şekerleme toplayabilmesi için çeşitli bulmacaları çözmeyi içerir.

Fallout Shelter

İlk olarak 2015’te yayınlandı. Bir hayatta kalma oyunudur. Oyunda ilk olarak bir sığınak inşa edilmesi gerekir, ardından hayatta kalan diğer insanları bulmak  ve yeni bir yaşam modeli oluşturmak oyuncunun başlıca görevidir.

Final Fantasy Brave Exvius

Final Fantasy serisine ait bir oyundur. Bu oyunda çeşitli yerler keşfedilir ve gizli ödüller elde edilir. O yun sonunda güçlü olan rakipleri yenmek gerekmektedir. Online bir oyundur.

NOVA Legacy

Nişancı oyunları kategorisinde yer alır. Grafik bakımından ortalamanın üzerinde bir değer almıştır. Online ve olay örgüsü bilim kurgu temalı bir oyundur.

Pokemon Go

Online bir keşif oyunudur. Gerçek dünyayla bağlantısı olan bir oyundur; dış dünya ve oyun iç içedir.

Bu oyunların örnekleri çoğaltılabilir. Bu listede yer alan oyunlar en popüler kabul edilen oyunların başında gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.