Kapat

Alev Kırmızısı OnePlus 6’nın Fiyatı ve Satış Tarihi Belli Oldu!

Anasayfa
Mobil Alev Kırmızısı OnePlus 6’nın Fiyatı ve Satış Tarihi Belli Oldu!

Alev Kırmızısı OnePlus 6’nın Fiyatı ve Satış Tarihi Belli Oldu!
Çinli akıllı telefon şirketi OnePlus tarafından, geçtiğimiz günlerde telefon kullanıcılarını heyecanlandıracak bir açıklama yapılmıştı. Şirket, amiral gemisi OnePlus 6‘nın orijinali ile aynı fiyat etiketine sahip olacak, kırmızı renkte bir OnePlus 6‘yı satışa sunacağını duyurdu.

Kırmızı OnePlus 6’nın Fiyatı ve Satış Tarihi
Tanıtılan akıllı telefonların kırmızı renk seçeneğiyle piyasaya sürülmesi, günümüzde trend haline gelen durumlardan biri olarak görülüyor. OnePlus 6‘da bu trende uyan en yeni akıllı telefonlardan biri. Kırmızı renk seçeneğiyle gelecek olan OnePlus 6 ile ilgili güzel haberlerden biri, cihazın orijinal OnePlus 6‘nın satışa sunulduğu tüm pazarlarda satılacak olması. Ancak kırmızı OnePlus 6 sahibi olmak isteyenler, sadece 8GB RAM kapasitesi ve 128GB dahili depolama alanı sunan versiyonu satın alabilecekler.

Kırmızı OnePlus 6, standart modelle aynı fiyattan satışa sunulacak. Bu da telefona sahip olmak için ödeyeceğiniz miktarın yaklaşık 579 dolar olacağı anlamına geliyor. Yeni rengiyle göz dolduracak OnePlus 6 için belirlenen satış tarihi ise 10 Temmuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.