Kapat

Xiaomi Mi Mix 3’ün Önemli Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı!

Anasayfa
Mobil Xiaomi Mi Mix 3’ün Önemli Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı!

Xiaomi Mi Mix 3’ün Önemli Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı!
Xiaomi‘den yeni amiral gemisi Mi Mix 3‘ün geleceği biliniyordu. Eylül ayının ortalarında tanıtılması beklenen cihazın bazı özellikleri de sızdırılmıştı. Ancak Çin‘de ortaya çıkan bir görüntü, amiral gemisinin en önemli özelliklerini ve fiyatını ortaya koydu.

Xiaomi Mi Mix 3 Teknik Özellikleri
Ortaya çıkan görsele bakıldığında ilk dikkat çeken özellik, cihazın ekrana gömülü olan bir parmak izi tarayıcısına sahip olması. Xiaomi Mi Mix 3‘ün bu özellikle gelmesi beklenen bir şey değildi. Bu nedenle süpriz bir özellik ortaya çıkmış oldu. Cihazın ortaya çıkan bir diğer özelliği ise, Quick Charge 4.0+ desteği verecek olması. Bu da bataryayı çok hızlı bir şekilde şarj edebileceğiniz anlamına geliyor.

Sızdırılan görselin ortaya koyduğu özelliklerden bir diğeri ise, cihazın Samsung tarafından üretilmiş OLED ekranla gelecek olması. Ekran çözünürlüğü ise 2K (2880X1440) olarak belirlenmiş durumda. Cihazla ilgili diğer beklentiler ise en az 6GB RAM kapasitesi sunacağı ve gücünü Snapdragon 845 işlemcisinden alacağı yönünde.

Xiaomi Mi Mix 3 Fiyatı
Ortaya çıkan sızıntı görüntü amiral gemisinin fiyatına da ışık tutuyor. Buna göre Xiaomi Mi Mix 3‘ün fiyatı 3899 Yuan (3000TL) civarında olacak. Bu fiyatın, cihaz Çin‘de satışa sunulduğunda geçerli olacak olan fiyat olduğunu belirtmekte fayda var. Xiaomi Mi Mix 3‘ün diğer ülkelerin telefon pazarında satışa sunulması durumunda, fiyat aralığında değişimler görülmesi mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.