Kapat

Samsung Galaxy S10’un Kamera Özellikleri Netleşti!

Anasayfa
Mobil Samsung Galaxy S10’un Kamera Özellikleri Netleşti!

Samsung’un kısa bir süre içinde tanıtacağı akıllı telefonu Samsung Galaxy S10, hakkındaki sızıntılarla merak konusu olmuştu. Yakın zaman önce sızdırılan bilgilere bakıldığında, Galaxy S10 serisine ait akıllı telefonların değişken diyafram aralığı bulunan 12MP çözünürlüğünde birincil bir kamera ile geleceğini söylemek mümkündü. Yeni gelen bilgiler de bu özelliklerin doğruluğunu ortaya koydu.

Samsung Galaxy S10’un Kamera Özellikleri Nasıl Olacak?
Kısa zamanda tanıtılacak olan Samsung Galaxy S10 için belirlenen ikinci kamera da 16MP çözünürlüğe sahip olacak. 4K video desteği ve optik görüntü sabitleme özelliklerini barındıracak olan kameralar, süper yavaş çekim modunu da telefon kullanıcılarına sunacak. Düşük ışık bulunan ortamlarda görüntü almayı kolaylaştıran ”Bright Night” özelliğine de sahip olacak olan Samsung Galaxy S10 ”State Lighting” özelliğine de bünyesinde yer verecek.

Samsung Galaxy S10 Plus’ta ise, kamera desteği bir tık daha yukarı çıkacak. Cihazda diğer kameralara ek olarak üçüncü bir kamera daha yer alacak. 13MP çözünürlük sağlayacak olan üçüncü kamera, geniş açının aksine OIS ve otomatik odaklama desteği verecek.

Samsung Galaxy S10 Ne Zaman Tanıtılacak?
Samsung, S serisine ait yeni amiral gemilerini tanıtacağı Unpacked etkinliğinin tarihini de açıkladı. Buna göre tanıtım etkinliği, 20 Şubat 2019’da San Francisco’da yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.