Kapat

Samsung Galaxy C8 Hakkında Herşey

Anasayfa
Mobil Samsung Galaxy C8 Hakkında Herşey

Samsung Galaxy C8 Hakkında Bilmek İstedikleriniz.

Samsung bu telefonunun duyurusunu Çin pazarında yaptı. Telefon son zamanların çıkan yeni telefonları gibi çift arka kameraya sahip olacağı belli oldu.

Aynı zamanda Dual Photo ile fotoğrafınızı çektikten sonra bile odağınızı değiştirmenize yarayacak Dual mod da bulunacak.
Kısaca özelliklerinden bahsedersek.

13MP F/1.7 ve artı olarak 5MP F/1.9 kamera ile çift kamera olacak. Bunun yanında LED flaşı unutmamak lazım tabi.16 MP F/1.9 ön kamera bulunuyor.

1920 * 1080 piksel bir çözünürlüğe ve bunun yanı sıra 5.5 inç Süper Amoled ekrana sahip olacak. Telefon 32 GB ve 64 GB modelleri ile sunulacak. Ancak bana göre söyle bir dez avantajı var 32 GB modelinde 3 GB Ram bulunacak 64 GB modellerinde ise 4 GB Ram bulunacak.
5.5 Süper Amoled bir ekran gerçek iyi ve güçlü bir ekran bu yüzden 3.000 mAh boyutunda bir pili olacak. Bunun yanında kullanımı kolaylaştıran küçük çapta özelliklerde bulunuyor bunların bazıları Yüz tanıma parmak izi okuyucusu Always-On ekran (Şarj,arka plan resmi,tarih,takvim vb.. detayların gözükmesi) Samsung Galaxy C8 Siyah, Altın ve Gül Altın renkleri ile piyasaya çıkacak. Son olarak telefonun fiyatı ve ne zaman tanıtılacağı ve ya çıkacağı açıklanmamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.