Kapat

Karşınızda Sızdırılan Özellikleri ile Huawei Honor Note 10!

Anasayfa
Mobil Karşınızda Sızdırılan Özellikleri ile Huawei Honor Note 10!

Karşınızda Sızdırılan Özellikleri ile Huawei Honor Note 10!
Huawei‘nin bir süredir söylentileri dolaşan yeni amiral gemisinin birçok özelliği ve tasarımı, ortaya çıkan bir sızıntı ile gözler önüne serildi. Cihazın resmi tanıtım sayfasından geldiği düşünülen ekran görüntüleri, Huawei Honor Note 10‘un etkili özelliklerle geleceğini gösteriyor.

Huawei Honor Note 10’un Teknik Özellikleri
Sızdırılan görsele bakıldığında ilk göze çarpan şey, Huawei Honor Note 10‘un metal bir gövdeye sahip olması. Cihazın tasarımı ise rakiplerinden bir nebze daha kalın ve beyaz renkte çerçevelerle geleceğini haber veriyor. Beyaz renkteki çerçevelerin tasarım açısından bir avantaj mı yoksa dezavantaj mı olacağı ise henüz yanıtsız kalan sorulardan biri.

Huawei Honor Note 10’un teknik detayları, dolaşan söylentileri destekler nitelikte. Cihaz, 6.9 inçlik bir ekrana sahip. Oldukça büyük bir ekranla gelecek olan Note 10 için, Full HD+ ekran yerine 2K (QHD) ekran tercih edilmiş. Huawei Honor Note 10, gücünü şirketin kendi ürettiği Kirin 970 işlemcisinden alıyor. 6GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı sunan cihaz, GPU Turbo teknolojisini de bünyesinde barındırıyor. Bu da oyun performanslarının mükemmele yakın olacağı anlamına geliyor. Yapay zeka destekli 16MP çözünürlükte ana kamerası bulunan cihaz, kaliteli fotoğraflar çekebilmenize imkan sağlayacak. Batarya konusunda da cimri davranmayan şirket, amiral gemisi için 6000 mAh kapasiteli bir bataryayı uygun görmüş. Satış tarihi ve fiyatı henüz belli olmayan cihazın yıl sonuna kadar tüketici ile buluşması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.