Kapat

Call of Duty: Black Ops 4 Tanıtıldı

Anasayfa
Güncel Call of Duty: Black Ops 4 Tanıtıldı

Call of Duty: Black Ops 4 Tanıtıldı

Activision yeni bombasını patlattı. Yeni sürüm Call of Duty oyuncuları yine uzun süre meşgul etmeye hazırlanıyor. Geçen sene WWII ile oyuncuları İkinci Dünya Savaşı yıllarına götüren şirket, bu defa farklı bir platform ile karşımıza geliyor. Önceki sürümün üzerinden fazla bir zaman geçmeden yeni oyun beklenmeye başlamış durumda. Call of Duty: Black Ops 4 ile günümüze daha yakın ve modern savaşlara bulaşan Activision, oyunun 12 Ekim’de satışa sunulacağını bildirdi. Oyun, PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında sunulacak.

Treyarch, 17 Mayıs’ta Call of Duty: Black Ops 4’ü tanıttı. Oyunda multiplayer, zombi ve battle royale modları yer alacak. Senaryo modunun olmayacağı da belirtildi. Multiplayer modunun göze çarpan özelliği, bazı uzmanlar veya karakter sınıfları haricinde ayakların yer basacağı. Çift zıplama ve duvarda yürüme bu sürümde olmayacak. Ayrıca sağlık kendi kendine yenilenemeyecek. Bunun yerine kontrolcüye atanan bir tuşla can basacaksınız. Uzmanlar, kendine ait silah, ekipman ve oynayış özelliklerine sahip olacak. Pick 10 silah sistemi ise yenilenmiş durumda. Silah özelleştirme, oyuncu hareketleri ve daha fazlası sizleri bekliyor.

Black Ops 4, üç farklı ve ayarlanabilir zombi modları ile çıkış yapacak. Bu modlar IX, Voyage of Despair ve Blood of Dead. Oyuncular ister tek başına, isterse botlarla beraber bu modları oynayabilecekler. Zombiler dâhil tanıdık karakterler bu son sürümde de karşımıza çıkacak. Ayrıca her türlü aracı kullanabilecek yetenekte olacaklar. Oyunun PC versiyonunda optimize edilmiş bir deneyim, serbest frame rate oranı, ultra geniş monitörler desteği ve daha birçok özellik için Blizzard’daki ekiple özel olarak çalışıldığı belirtilmekte.

Activision Call of Duty son sürüm için oyunu ön sipariş verenlerin oynayabileceği özel bir beta gerçekleştirmeyi düşünmekte. Oyun, PlayStation ve Xbox Game Store’da 229,00 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.