Kapat

BlackBerry Key2 Tanıtıldı! BlackBerry Key2’nin Fiyatı ve Özellikleri

Anasayfa
Mobil BlackBerry Key2 Tanıtıldı! BlackBerry Key2’nin Fiyatı ve Özellikleri

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un da kullandığı Blackberry Key’in yeni versiyonu Blackberry Key2 tanıtıldı! Android piyasasına yepyeni bir ürün daha sunan Blackberry, yine fiziksel klavyeden ve fiziksellikten ödün vermedi. Özellikle iş adamlarının ve derli toplu olmak isteyenlerin tercih ettiği BlackBerry Key2, üstün özellikleriyle harika bir telefon deneyimi sunuyor.

Sıradan ve normal bir android telefonun aksine, klavyesi sebebiyle 4.5 inçlik görece küçük bir ekrana sahip olan Blackberry Key2, 1080×1620’lik ekran çözünürlüğüyle göz dolduruyor. Alüminyum çerçevesi ve de kauçuk arka kaplamasıyla da tasarım anlamında 10 üzerinden 10 puanı hak eden BlackBerry Key2’nin en farklı ve en ön planda olan yanı ise gelişmiş fiziksel klavyesi. Fiziksel klavyedeki tuşlar, BlackBerry Key’deki klavyedekinden 5’te 1 oranında daha büyük ve bu da daha iyi bir basış hissi vermesinin yanında daha etkili bir klavye anlamına geliyor.

Blackberry Key2’de Snapdragon 660 yonga setiyle muazzam bir işlemci hizmeti sunulmuş. Aynı zamanda 6 GB Ram Belleği yanı sıra 64 ve 128 GB seçenekli harici hafıza kapasitesi de mevcut.

Ön ve Arka kameradan oluşan BlackBerry Key2’nin arka kamerası 12 MP çözünürlüğündeyken Ön kamerası ise 8 MP çözünürlüğünde. Ayrıca kamerada kullanılan iki sensör sayesinde optik yakınlaştırma ile deklanşöre tek basış ile birden çok fotoğraf çekimi ve bunları birleştirme ve kaliteyi arttırma imkanı mevcut.

Az çok fiyatı hakkında bilgilendirme yapalım:

128GB modeli 700 dolar olacak. (3.304 TL+KDV dahildir)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.