Kapat

Samsung Galaxy J8 İnceleme 

Anasayfa
Mobil Samsung Galaxy J8 İnceleme 

Samsung Galaxy J8 İnceleme ve tüm özellikleri, fiyatı!

Samsung Galaxy J8, Samsung’un 6 inçlik bir ekran tasarımının yanı sıra Sonsuz Ekran anlayışı ile donatılmış bir cihaz olarak dikkat çekiyor. megapiksel çözünürlüklü ön kamerası ve LED flaş özelliği ile bir adet microUSB girişi, 3.5 mm. kulaklık jakı ile nano SIM kart yuvası da sunuluyor. 

Samsung Galaxy J8 ile çok farklı özellikler bir arada sunuluyor. Cihazın arka panelinde çift lensli kamera bulunurken 16 ve 5 megapiksel çözünürlüklü iki lensin ikisi de derinlik sensörübarındırıyor. Samsung Galaxy J8’de kullanıcılara ekran parlaklığı için manuel ayarlanma yerine otomatik ayarlama sunulduğunda güneşte ekranı görme şansının zaman zaman azaldığı da biliniyor. Samsung Galaxy J8 için performans açısından pek çok artı özellikte söylenebilir. 1.6 GHz sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon ile 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı ile 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama seçenekleri arasında seçim yapmak mümkün oluyor. MicroSD kart desteği ile de hafıza daha da genişletilebiliyor. 

Samsung Galaxy J8 bataryası ile 3500 mAh kapasiteli pil ile gelirken 6.0 inç Super AMOLED ekranı ile de bataryası gayet iyi bir performans sunuyor. Samsung Galaxy J8’in Android 8.0 Oreoişletim sistemi ile desteklendiği ve Samsung Experience 9.0’ın olması nedeniyle artan performansını kullanım kolaylığı da tamamlıyor. Samsung’un tamamen özelleştirdiği uygulama ikonları ana ekranda eğlenceli bir şekilde göze çarparken Samsung Galaxy J8’in arayüzündegezinmek için sanal navigasyon tuşları kullanılıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.